پیام تبریک فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، طی پیامی، فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به جامعه دانشگاهیان و ورزش کشورتبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی،رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی فرارسیدن 26 مهر روز تربیت‌بدنی و ورزش و هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزش دانشگاهی، رؤسای هیئت‌های ورزشی دانشگاهی استان‌ها، ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، داوران، مربیان و جامعه ورزش کشور تبریک گفت.

بنابراین گزارش در این پیام آمده است: بدون شک تمامی مسئولان و دست اندرکاران در عرصه ورزش برای توسعه، رشد و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی گام بر می دارند چرا که ورزش به‌عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به‌صورت عام و نیز به ‌عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

ورزش دانشگاهی با توجه به سرمایه انسانی جوان و مستعد شرایط مناسبی را برای رشد و موفقیت دارد و می تواند عرصه پیشرفت را برای جوانان را در عرصه های علمی و قهرمانی فراهم آورد.

از اینرو به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش دانشگاهی، این روز را به تمامی دست اندرکاران و فعالان حوزه ورزش کشور به ویژه فعالان ورزش دانشجویی تبریک عرض نموده و با توجه به نقش ارزنده دانشگاه ها در نهادینه کردن ورزش و توسعه فرهنگ تندرستی در بین دانشجویان، به ضرورت ارتقای تندرستی و حفظ سلامت جسمانی و روانی دانشجویان از طریق ورزش و فعالیت های بدنی تاکید می نمایم.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار