پایان مسابقات ورزشی دانشگاهی جزیره کیش گرامیداشت روز دانشجو

به مناسبت روز دانشجو مسابقات ورزشی ویژه جامعه دانشگاهی جزیر کیش در 4 رشته ورزشی برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های دانشگاهی جزیره کیش، این رویداد ورزشی با همکاری موسسه ورزش و تفریحات سالم، دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز کیش، دانشگاه تهران پردیس بین المللی کیش،دانشگاه علوم پزشکی تهران پردیس بین المللی کیش، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش، دانشگاه پیام نور واحد بین الملل کیش به همت هیات ورزش های دانشگاهی جزیره کیش برگزار شد.

بنابراین گزارش در این رقابتها دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه ها در رشته های والیبال ساحلی، طناب کشی، دارت و پرتاب پنالتی بسکتبال طی دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر به دست آمد.

در مسابقات مسابقات والیبال ساحلی آقایان که در زمین والیبال ساحلی پلاژ آقایان با حضور 5 تیم برگزار شد تیم دانشگاه پیام نور با ترکیب کیان سبزکاری، علی غلامی، محسن زکائی و سعید حسینی موفق به کسب مقام قهرمانی و تیم دانشگاه تهران با ترکیب اروین اورکی، فربد فتاح، محمدرضا افتخاری و نورالله بیراوند مقام دوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین درسایر مسابقات که در سه رشته ورزشی پرتاب دارت، پرتاب پنالتی بسکتبال، طناب کشی در بخش بانوان و آقایان که در در زمین بسکتبال پارک شهر و با حضور 210 نفر شرکت کننده برگزار شد تیم ها و نفرات زیر عناوین اول و دوم را کسب کردند

*در مسابقات طناب کشی بانوان:
تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی با ترکیب نازنین المعی، بهاره محمودیه، معصومه شرفی، فرشته نفری ولیلا قدرتی اول شدند.
تیم دانشگاه آزادبا ترکیب فرناز ابراهیمی، سلیمه محمدی، الهام شارقی، شهلا یوسف پور و راضیه فراهانی دوم شد.

*در مسابقات طناب کشی آقایان:
تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی با ترکیب جابر زارعی ،علی لاریچه، علی بیابانی، محمد مومن و حسن باقر زاده اول شد.
تیم دانشگاه تهران با ترکیب محمدرضا افتخاری، سامان کاظمی، آرین مندنی، طاها یحیایی و محمد عرفان دربانیان دوم شد

* درمسابقات پرتاب پنالتی بسکتبال آقایان: محمود ابوالقاسمی با 7 امتیاز از دانشگاه تهران و متین کرمی با 6 امتیاز از دانشگاه جامع علمی کاربردی اول و دوم شدند.

* درمسابقات پرتاب پنالتی بسکتبال بانوان: بهاره محمودیه با 4 امتیاز از دانشگاه جامع علمی کاربردی اول شد و مهدیه شریفی با 3 امتیاز از دانشگاه تهران به مقام دوم رسید.

* درمسابقات دارت بانوان: مقام اول: پریا حاجیان با 90 امتیاز از دانشگاه جامع علمی کاربردی ومقام دوم: مهدیه شریفی با 77 امتیاز از دانشگاه تهران

* درمسابقات دارت آقایان: مقام اول: محمدرضا افتخاری با 137 امتیاز از دانشگاه تهران و مقام دوم: ابراهیم دل خواست نیا با 129 امتیاز از دانشگاه جامع علمی کاربردی

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات از سوی هیات ورزش های دانشگاهی استان به تیم ها و نفرات برتر حکم قهرمانی و جایزه نقدی اهداء شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار