پایان مسابقات آزاد آنلاین دارت دانشجویان سراسر کشور با معرفی نفرات برتر

دومین دوره مسابقات آزاد آنلاین دارت دانشجویان دختر و پسر سراسر کشور گرامیداشت هفته بسیج با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های دانشگاهی استان خراسان رضوی، دومین دوره مسابقات آزاد آنلاین دارت دانشجویان سراسر کشور به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج به میزبانی هیات ورزشهای دانشگاهی استان و همکاری انجمن دارت سازمان امور دانشجویان، مدیریت تربیت بدنی و دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد در دو بخش دختران و پسران و به صورت حذفی برگزار و با اعلام کمیته فنی نفرات برتر معرفی شدند.

بنابراین گزارش در بخش دختران که با برگزاری ۶۳ مسابقه و شرکت ۶۰ ورزشکار  برگزار شد نتایج زیر بدست آمد.

مژگان رحمانی از دانشگاه (علم و فرهنگ تهران) قهرمان شد، زهره فنجانی از دانشگاه (پیام نور طبس) دوم شد و مقام سوم مشترک به ملیکا عباسی خاک از دانشگاه( پیام نور شیراز) و سیده الهام عقیلی از دانشگاه (گلستان) رسید.

در بخش پسران با برگزاری ۶۳ مسابقه و شرکت ۶۴ ورزشکار از دانشگاه های کشور برگزار و نفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

صدرا بنایی از دانشگاه (منتظری مشهد) اول شد، علی عزیزی از دانشگاه آزاد شوشتر) دوم شد و رامین ناصری از دانشگاه (زنجان) و مهدی مهدیفر از دانشگاه (آزاد گلستان) مشترکا سوم شدند.

لازم به ذکر است به نفرات برتر جوایز نقدی و حکم قهرمانی اهداء خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار