هادی بشیریان خبر داد: افزایش همکاری بین دانشگاه ها و ادارات ورزش و جوانان استان ها

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در مجمع انتخابی استان چهار محال بختیاری از افزایش همکاری بین دانشگاه ها و ادارات ورزش و جوانان استان ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ،هادی بشیریان در این مجمع ضمن تشکر از میزبانی دانشگاه شهرکرد در برگزاری این انتخابات و تقدیر از مدیران تربیت بدنی بخش های مختلف اموزش عالی استان در اجرای برنامه های ورزشی استان با اشاره به ظرفیت های علمی و آموزشی دانشگاههای استان در عرصه ورزش گفت: در حوزه آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی زمینه بسیار خوبی برای همکاری بین دانشگاه ها و ادارات ورزش و جوانان وجود دارد و افزایش پیدا کرده است که باید بیش از بیش مورد توجه قرار گیرد و فضای مناسب برای ورزش و فعالیت دانشجویان که جامعه ای پر شور و فعال هستند فراهم شود.

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی افزود، استان چهار محال بختیاری به خاطر شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی که دارد می تواند پایگاهی برای اردو ها و تمرینات ورزشی دانشجویان و ورزشکاران کشور باشد و باید برای استفاده بهینه از این موهبت الهی برنامه ریزی شود.

وی افزود: میتوان موانع موجود را در قالب تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان استان تا جایی که امکان پذیر است حل کرد تا شاهد اتفاقات بزرگی در حوزه ورزش های دانشگاهی باشیم.

بشیریان گفت: به این ترتیب فدراسیون ورزش های دانشگاهی و هیات های دانشگاهی می توانند به اهداف مورد نظر خود دست یابند و شاهد پیشرفت بیش از پیش ورزش در بین دانشجویان باشیم و با همکاری دانشگاه های استان اتفاقات خوبی در عرصه ورزش دانشجویان برای استان رقم بزنیم.

در ادامه دکتر ابراهیم علی دوست با بیان اینکه در هیات های ورزشی بدون هیچ چشم داشتی و با علاقه مسئولیت های محوله را انجام می دهند گفت: هیات های ورزشی برای پیشرفت ورزش کشور بسیار زحمت می کشند و امیدواریم با همکاری و هم افزایی اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش های دانشگاهی، شاهد پیشرفت بیش از پیش ورزش های دانشگاهی باشیم و برای دانشجویان بستری مناسب برای انجام فعالیت های ورزشی و زندگی سالم فراهم کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست گفت: لازم است هم افزایی و همکاری بین چند دستگاه و دانشگاه های استان برقرار شود تا ورزش دانشجویی به جلو حرکت کند و اداره کل ورزش و جوانان استان نیز آمادگی و حمایت خود را از هیات ورزش های دانشگاهی استان اعلام می دارد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار