نفرات برتر مسابقات پومسه انتخابی دانشجویان معرفی شدند

در پایان مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه دانشجویان، نفرات برتر در هر دو بخش بانوان و آقایان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملي ورزش‌هاي دانشگاهي به نقل از فدراسیون تکواندو، سی و یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان طی روزهای 6 تا 17 مرداد ماه سال 1402 به میزبانی چین در شهر «چنگدو» برگزار می شود. به همین منظور مرحله اول رقابت های انتخابی تیم ملی پومسه دانشجویان در دو گروه بانوان و آقایان به صورت مجزا به میزبانی «خانه تکواندو» برگزار شد.

در بخش بانوان شرکت کنندگان صبح امروز با نظارت بهاره قادریان، آتوسا فرهمند پارسا و فریا نظم ده به عنوان نمایندگان فنی به مصاف هم رفتند که در پایان رعنا شاهین، ریحانه عمرانی مقدم، تارا مردانی، مبینا شریفی و مهتاب تاجی با کسب عناوین برتر به مرحله دوم مسابقات انتخابی راه یافتند. ضمن اینکه فاطمه ستوده نیز با نظر کمیته فنی حاضر در سالن جواز حضور در مرحله دوم را دریافت کرد.

مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه دانشجویان بانوان (زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد) با حضور ملی پوشان دانشجو (زینب طغیانی، یاسمن لیموچی، فاطمه حسام و مرجان سلحشوری) برگزار خواهد شد.

در بخش مردان پومسه نیز از ساعت 14 با نظارت حمید نظری، علیرضا میرزایی، حسین موسی نیا و احمد اخلاقی به میدان رفتند که از میان ۱۳ شرکت کننده، مرتضی زنده دل، امیررضا مهربان، سید علی موسی نیا، رضا جلالی فر، رضا نظری، علی سهرابی، حمیدرضا حاتمی و سجاد مهرابی کوشکی به ترتیب در رده اول تا هشتم قرار گرفتند.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار