نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد

جلسه هیات رئیسه فدراسیون به منظور بررسی سی یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور اعضاء در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، جلسه هیات رئیسه این فدراسیون با حضور کلیه اعضاء صبح امروز در محل این فدراسیون برگزار شد و حاضران در این نشست، در خصوص مسائل جاری فدراسیون بحث و تبادل نظر کردند.

بنابراین گزارش دراین جلسه بشیریان رئیس فدراسیون ضمن تسلیت فرارسیدن سومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گزارشی از میزبانی سومین دوره رقابتهای شطرنج دانشجویان آسیا ، فعالیتهای انجام شده و برنامه های پیش رو ارائه دادند.

دراین جلسه در خصوص بررسی رشته های اعزامی به سی و یکمین یونیورسیاد و انجمن های فدراسیون بحث و تبادل نظر و مقرر شد در خصوص نفرات برای ریاست انجمن های فدراسیون با در نظر گرفتن شرایط و توانمندی های افراد بررسی های لازم صورت گرفته تا در جلسه آتی در خصوص انتخاب انجمن ها تصمیم گیری شود.

همچنین در خصوص تیم های اعزامی به یونیورسیاد با روسای فدراسیون های مربوطه رایزنی شده تا برنامه ریزی لازم در خصوص اردو ها و مسابقات انتخابی انجام گیرد.

در پایان این نشست تصمیم گرفته شد اعضای ستاد اجرايي يونيورسياد سال 2023 چين با هدف برنامه ريزي براي اردوها و برنامه هاي تدارکاتي معرفی شوند.

در این نشست بشیریان، دکتر خواجوی، دکتر علی دوست ، دکتر عنبریان، دکتر خدادادی، دکتر شهبازی، دکتر امیر عباس لشگری، دکتر کریمی، مرادی و خانم ها دکتر سلمان و رحیم دل حضور داشتند.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار