نشست هم اندیشی روسای هیات های ورزشی استانی برگزار شد

نشست هم اندیشی مشترک مجازی روسای هیات ورزش های دانشگاهی به منظور برگزاری اولین دوره لیگ ورزشی دانشجویان کشور(استانی) در استانها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، نشست هم اندیشی روسای هیات ورزش های دانشگاهی استانی به برگزاری اولین دوره لیگ ورزشی دانشجویان کشور(استانی) در استانها  با حضور هادی بشیریان ، دکتر خواجوی و دکتر کریمی رئیس ، دبیر کل و رئیس امور هیات های استانی فدراسیون دانشگاهی به صورت مجازی برگزار شد.

بنابراین گزارش در ابتدای این نشست دکتر خواجوی مطالبی در خصوص و اهداف برگزاری  اولین دوره لیگ ورزش دانشگاهی در استانها و رشته های مد نظر گزارش را ارائه دادند.

در ادامه بشیریان رئیس فدراسیون در این نشست به نقش مهم برگزاری مسابقات در هیات های استانی و فعال شدن دانشگاهها و دانشجویان مراکز استانها در برنامه های فدراسیون اشاره کردند.

بشیریان بر ضرورت مشارکت کلیه بخش های آموزش عالی  و برنامه ریزی دقیق هیات های استانی برای مشارکت استانها تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: از تمامی روسای هیات های استانی میخواهم در برگزاری این مسابقات در ایام برگزاری توجه به مناسبتهای مختلف داشته باشند و رویدادها را متناسب با ایام نام گزاری کنند و گزارش کارهای انجام شده به فدراسیون و رسانه های استان  ارسال شود.

بشیریان در پایان گفت: بعد از مشخص شدن قهرمانان هر استان مسابقات لیگ کشوری برگزار خواهد شد.

در ادامه روسای محترم هیات ها نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موارد مطرح شده بیان کردند .

لازم به ذکر است مقرر است اولین دوره لیگ ورزشی دانشجویان کشور(استانی) در استانها در سه رشته ورزشی فوتسال ،والیبال و بسکتبال سه نفره در بهمن و اسفند سال جاری در دو بخش دختران و پسران برگزار شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار