نشست هماهنگی گرامیداشت هفته تربیت بدنی هیات ورزشهای دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد؛ امروز (25 مهر 1400) جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور رئیس و اعضای هیت رئیسه هیات ورزش های دانشگاهی در دفتر رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

رئیس هیات ورزشهای دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا امکان برنامه ریزی دراز مدت را در همه عرصه ها سخت کرده است گفت: در گرامیداشت هفته تربیت بدنی نهایت تلاش را بر آن داریم که با برنامه ریزی مناسب و با حفظ دستورالعمل های ضد کرونایی بتوانیم برنامه های مناسب و متنوع ای برگزار نماییم.

عزیز اله ایروان جم با بیان اینکه تعامل وهمکاری بخش ها می تواند در بهبود و توسعه ورزش دانشگاهی نقش به سزایی داشته باشد افزود: با استفاده از تمامی ظرفیت اعضای هیئت می توان سریعتر از آن که انتظار هست به اهداف مد نظر رسید و لازمه این کار مشارکت بیشتر اعضاء در برنامه های ورزشی مشترک بین دانشگاهی است.

در ادامه این نشست اعضاء گزارشی از برنامه‌های هفته تربیت بدنی ارائه و نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موارد مطرح شده بیان کردند.

از اهم مصوبات این نشست می توان به برگزاری همایش پیاده روی مشترک دانشگاههای استان، برگزاری مسابقه مجازی رشته های مختلف ورزشی ویژه دانشجویان دانشگاهها در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و همچنین تشکیل پرونده ورزشی دانشجویان، استفاده از متخصص تغذیه در برنامه های ورزشی دانشجویان، برگزاری دورهای مربیگری و کارگاههای آموزشی در رشته های مختلف ورزشی؛ اشاره کرد.

گفتنی است بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان روز شمار برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش امسال با شعار ” ایران تندرست ، ایران همدل، ایران قوی” اعلام شد.

بر همین اساس ؛ دوشنبه ٢٦ مهرماه مصادف با أُولین روز از هفته تربیت بدنی ، با عنوان مسیر امید، مدار نشاط نامگذاری شده است .

عناوین دیگر روز های هفته تربیت بدنی به شرح زیر است :
سه شنبه ٢٧ مهرماه ١٤٠٠_ورزش ؛ میثاق وحدت و برادری
چهارشنبه ٢٨ مهرماه _ورزش؛ پیشران سبک زندگی و تحکیم خانواده
پنج شنبه ٢٩ مهرماه _ورزش؛ طلایه داران سلامت
جمعه ٣٠ مهرماه _ورزش؛ منش پهلوانی ، فتوت و جوانمردی
شنبه اول آبانماه _ورزش؛ فرهنگ سخت کوشی ، رونق کار ، افزایش بهره وری
یکشنبه ٢ آبانماه_ورزش؛ آیین اخلاق و مهربانی
متناسب با روزشمار هفته تربیت بدنی ، برنامه های مختلفی در هیئت ورزشهای دانشگاهی استان برگزار می گردد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار