نشست رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی و رئیس فدراسیون کبدی

دکتر عباس خواجه اورسجی، رئیس فدراسیون کبدی با هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در راستای توسعه همکاری‌ها و تعامل مطلوب فدراسیون کبدی با فدراسیون دانشگاهی جلسه ای بین روسای فدراسیون های کبدی و دانشگاهی در محل این فدراسیون برگزار شد.

بنابراین گزارش در این دیدار که با حضور دکتر خواجوی دبیر کل فدراسیون و فرهمند دبیر فدراسیون کبدی برگزار شد در راستای بررسی پتانسیل‌های موجود جهت همکاری مشترک بین دو فدراسیون و توسعه و گسترش ورزش کبدی در دانشگاه‌ها و استان‌ها بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست بشیریان گفت: با توجه به پتانسیل خوب دانشگاهها و هیات های استانی و داشتن مجموعه های ورزشی متنوع و نیروی کاربلد و متخصص متوانیم همکاری خوبی در کلیه زمینه ها اعم از برگزاری مسابقات، کلاس های داوری و مربیگری با همکاری دو فدراسیون برگزار کنیم.

در ادامه دکتر اورسجی گفت: ما امادگی داریم با توجه به علاقه مندی جوانان به این رشته و دانشجو بودن اکثر ورزشکاران رشته کبدی این زمینه فراهم هست تا مسابقات دانشگاهی با همکاری دوفدراسیون را برگزار کنیم.

در این نشت مقرر شد یک نفر به هماهنگی دو فدراسیون به عنوان مسئول انجمن کبدی دانشگاهها معرفی شود و کارگاه آموزشی برگزاری مسابقات ویژه کارشناسان و مدیران تربیت بدنی دانشگاه های کشور برگزار شود.

همچنین در پایان مققر شد تفاهم نامه همکاری میان دو فدراسیون به امضاء برسد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار