ناصر محرم زاده به عنوان اولین رئیس هیات ورزشهای دانشگاهی شهرستان مشگین شهر منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر امیرعلی جعفرنژاد رئیس هیات ورزشهای دانشگاهی استان اردبیل، جناب آقای ناصر محرم زاده مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور شهرستان مشگین شهر بعنوان اولین رئیس هیات ورزشهای دانشگاهی آن شهرستان منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای دانشگاهی استان اردبیل جلسه معارفه ایشان در محل اداره کل ورزش و جوانان شهرستان مشگین شهر در حضور جناب آقای منوچهر برمکی رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و جهان خدمتی دبیر هیات و مدیران تربیت بدنی دانشگاههای مستقر در آن شهرستان و تنی چند از مسئولین ورزشی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای برمکی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین از راه اندازی هیات ورزشهای دانشگاهی در شهرستان مشگین شهر استقبال نموده و این حرکت را نوید بخش روزهای خوب ورزش دانشگاهی در آن شهرستان شمردند همچنین ایشان قولهای مساعد در خصوص حمایتهای لازم از این هیات برای برگزاری و حضور مسابقات آتی قهرمانی در رشته های مختلف را بیان داشتند.

در ادامه خدمتی دبیر هیات ورزشهای دانشگاهی استان اردبیل ضمن بیان اهداف تاسیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی و تاسیس و راه اندازی هیاتهای استانی در راستای پیشبرد اهداف ورزش دانشگاهی، راه اندازی هیات شهرستان مشگین شهر را اولین قدم برای ایجاد بستر مناسب جهت حضور همه دانشجویان دانشگاههای استان در رقابتهای کشوری و جهانی عنوان کرده و از آقای محرم زاده بابت قبول مسئولیت دشوار راه اندازی و تاسیس هیات در آن شهرستان تشکر کردند.

در ادامه ایشان از همه مدیران و مسئولین ورزشی و دانشگاهی آن شهرستان درخواست حمایتها و همکاریهای لازم را با رئیس هیات نمودند.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار