مسابقات قهرمانی شطرنج آنلاین دانشجویان آسیا؛ اندونزی آغاز مسابقات بخش پسران شطرنج آنلاین دانشگاه های آسیا از صبح فردا

دومین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان آسیا در بخش پسران از صبح فردا جمعه 19 شهریور آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دومین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان آسیا در بخش انفرادی پسران از صبح فردا با رقابت 52 دانشجو از 12 کشور به صورت آنلاین شروع خواهد شد.

بنابراین گزارش این مسابقات در 9 دور به روش سوئیسی برگزار خواهد شد که چهار دانشجوی کشورمان دربخش این بخش متشکل از استاد بین المللی خلیل موسوی، استاد بین المللی مرصاد خداشناس، مهدی غلامی و امیرحسین کاشفی با حریفان به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین مراسم افتتاحیه این رقابتها با حضور مسئولین و نمایندگان تیم های شرکت کننده صبح امروز به صورت برخط برگزار شد و بازیکنان شرکت کننده در 3 بازی آزمایشی دست به مهره شدند.

هدایت دانشجویان کشورمان در این رقابتها را شادی پریدر به عنوان سرمربی، خاطره عزیزی به عنوان سرپرست فنی و محمد ابراهیم زاده به عنوان سرپرست عهده دار هستند.

در رقابت های بخش دختران که در هفته گذشته برگزار شد تیم دختران ایران بر اساس نتایج اولیه به عنوان نایب قهرمانی تیمی و رتبه های دوم و سوم انفرادی رسید که نتایج نهایی پس از بررسی های فنی اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است دومین دوره مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان آسیا۱۱ تا ۲۲ شهریور سال جاری در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کشور اندونزی برگزار می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار