مسابقات قایقرانی قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی بانوان؛ رقابت کانو و کایاک ٢٠٠ متر برگزار شد

در ادامه مسابقات آب‌های آرام قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی بانوان نفرات برتر مسافت ٢٠٠ مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به نقل از فدراسیون قایقرانی ، مسابقات قایقرانی آبهای آرام قهرمانی دانشجویان و انتخابی تیم ملی بانوان با همکاری فدراسیون دانشگاهی،قایقرانی و دانشگاه آزاد اسلامی در دریاچه آزادی آغاز شد.

در این رقابت ورزشکارانی از دانشگاه‌های دانشگاه گیلان، آزاد تهران غرب، الزهرا، آزاد کرمانشاه، آزاد علوم پزشکی، رسام، شریعتی، پیام نور، آزاد تهران مرکزی و امام خمینی حضور دارند.

در رقابت‌های مسافت ٢٠٠ متر نتایج زیر به دست آمد.

در فینال کانوی یکنفره ٢٠٠ متر مائده شورگشتی از رسام با زمان ۴٩،٩۴ ثانیه، زهرا مطهر از دانشگاه آزاد تهران غرب با زمان ۵٣،٣٠ ثانیه و زهرا اصلانی از دانشگاه شریعتی با زمان ۵۶،٠۵ ثانیه مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در کایاک یکنفره ٢٠٠ متر ابتدا دور مقدماتی برگزار شد. در دور مقدماتی گروه اول تانیا کارگرپور از دانشگاه گیلان، کیانا کمال‌زاده از دانشگاه الزهرا و ساجده تاتلری از دانشگاه امام خمینی و در گروه دوم سما یاسمی از دانشگاه آزاد تهران غرب، پدیده پهلوان‌زاده از پیام‌نور و ترانه ترنگ دانشگاه آزاد تهران مرکزی اول تا سوم شدند و در دور نیمه‌نهایی ساقی خاقانی از پیام نور ، ساغر خاقانی از پیام نور و ترانه ترنگ از دانشگاه آزاد تهران مرکزی در رده‌های برتر قرار گرفتند.

در رقابت فینال کایاک یکنفره ٢٠٠ متر کیانا کمال‌زاده از دانشگاه الزهرا با زمان ۴۵،٩٨ ثانیه، سما یاسمی از دانشگاه آزاد تهران غرب با زمان ۴٧،٠٨ ثانیه و تانیا کارگرپور از دانشگاه گیلان با زمان ۴٧،۴٢ ثانیه مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور دکترعلیرضا سهرابیان رئیس و دکترامیرعباس لشگری مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

گفتی است این رقابتها در بخش دانشجویان پسر فردا برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار