مراسم تجلیل از بانوان در فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی برگزار شد/بشیریان: نقش پررنگ و موفقیت آمیز زنان در رقابتهای برون مرزی

مراسم تجلیل وتقدیر از همکاران و بانوان شاغل در فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه هفته گرامیداشت زن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی وزرشهای دانشگاهی، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته گرامیداشت زن آئینی با هدف تقدیر و تجلیل از زحمات بانوان همکار در فدراسیون با حضور هادی بشیریان رئیس، دکتر زهرا سلمان نایب رئیس بانوان و دکتر داریوش خواجوی دبیر کل فدراسیون  در سالن جلسات برگزار گردید.

هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با تبریک فرارسیدن روز زن ضمن تبریک این ایام به بانوان گفت: این مجموعه دانشگاهی همیشه تلاش کرده تا از حضور بانوان در تمامی عرصه های اداری، مدیریتی بهره ببرد چرا که معتقدیم بانوان در حیطه کاری نقش پررنگ و تاثیر گذاری داشته و بسیار مسئولیت پذیر و با دقت هستند.

وی ادامه داد: ما حتی در هیات ها و انجمن های ورزشی نیز تاکید بر حضور حداکثری زنان داریم و در اعزام های ورزشی تیم ها به رقابت های مختلف نیز همیشه بانوان را یک رتبه از مردان بیشتر دیده ایم چرا که ورزشکاران ما حضور فعال و پررنگی در ترکیب تیم ها و در تعداد مدال ها و موفقیت ها دارند.

رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی تصریح کرد: در عمل این رویکرد ما ثابت شده است چرا که در آخرین یونیورسیادهای دانشگاهی جهان هم به لحاظ حضور و تعداد ورزشکاران زن از نظر تعداد و رنگ مدال نقش پررنگی در موفقیت های کاروان ایران داشتند.

در ادامه این آئین دکتر سلمان نایب رئیس فدراسیون هم با تبریک این ایام افزود: باید هر روز را روز زن دانست چرا که بانوان ما افتخار آفرینان کشورمان در تمامی عرصه های فرهنگی،اجتماعی و علمی و ورزشی هستند.

نایب رئیس فدراسیون افزود: حضور پررنگ زنان از عرصه خانه و خانواده به جامعه تسری پیدا می کند و به همین دلیل آموزش فرهنگ و خانواده توسط بانوان به فرزندان آینده جامعه را شکل خواهد داد.

وی ادامه داد: ما در حوزه ورزش دانشگاهی از حضور بالقوه بانوان در نقش های ورزشکاران، داوران و مربیان بهره زیادی می بریم. حضور زنان قدرتمند و توانمند در این حوزه کارهای حوزه ورزش دانشگاهی به خوبی پیش می برد و هدایت و رهبری کرده اند.

در پایان دکتر خواجوی دبیر کل فدراسیون مادر را ستون خانواده قلمداد کرد و گفت: حضور زنان در عرصه های اجتماعی پررنگ ترشده و زنان در عرصه های مختلف فرهنگی ورزشی واجتماعی و علمی توانمندی های خود را به اثبات رسانده اند.

در پایان این مراسم، از سوی رئیس فدراسیون لوح تقدیر و هدایایی به بانوان شاغل در فدراسیون اهدا گردید.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار