مراسم اختتامیه مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا و اقیانوسیه برگزار شد

مراسم اختتامیه مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان آسیا و اقیانوسیه صبح امروز به صورت برخط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مراسم اختتامیه مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان آسیا و اقیانوسیه با حضور مسئولین فدراسیون ورزش دانشجویی آسیا ، فدراسیون شطرنج آسیا و جهانی،هادی بشیریان رییس و دکتر خواجوی دبیر کل فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و مسئولین فنی از طرف فدراسیون شطرنج آسیا ، نمایندگان کشورهای شرکت کننده  و ورزشکاران و مربیان تیم ملی شطرنج دانشجویان برگزار شد.

بنا براین گزارش در ابتدا این مراسم دکتر ایوب حنیفه دکتر ایوب حنیفه رئیس  CISCA فدراسیون آسیایی ورزش دانشگاهی ضمن تشکر از میزبانی ایران و تشکر از حمایت های دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان از ورزش دانشگاهی گفت: روح ورزش ، جوانمردی و همکاری در این مسابقات جریان داشت و امیدوارم مسابقات شطرنج در آینده هم به صورت حضوری و مجازی ادامه داشته باشد.

همچنین هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در این مراسم گفت: تشکر میکنم از اعتماد فدراسیون دانشگاه های آسیا برای دادن این میزبانی مجدد این مسابقات به ایران ، خطاب به دانشجویان شرکت کننده گفت: امیدوارم موفقیت های را همیشه جشن بگیرید و به ورزش متعهد باشید و رسما اختتام مسابقات را اعلام کرد.

در ادامه این اسامی برندگان تیمی و انفرادی اعلام و مراسم اهدای مدال انفرادی و کاپ تیمی به صورت مجازی روی سکوهای مربوطه برگزار شد.

این مسابقات در دو بخش پسران و دختران برگزار شد که در پایان در بخش دختران تیم ایران با ۲۸ امتیاز قهرمان رقابت ها شد و تیم های اندونزی با ۲۱.۵ ، هند  ۲۰ امتیاز دوم و سوم شدند.

همچنین در بخش پسران نیز در جدول رده بندی تیمی، تیم چین با ۲۹.۵  امتیاز قهرمان رقابت ها شد ، تیم اندونزی با ۲۰.۵ دوم شد و تیم ایران با ۱۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

لازم به ذکر است سومین دوره رقابت‌های شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه با حضور 10 کشور چین، بوتان، هند، اندونزی،اردن، مغولستان، سنگاپور، نیوزلند، سریلانکا و ایران به میزبانی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران با همکاری فدراسیون شطرنج از 26 آذر 6 دی ماه به صورت آنلاین برگزار شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار