مدیر تربیت بدنی دانشگاه سمنان رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان سمنان شد

پنجمین دوره انتخابات ریاست هیات ورزش های دانشگاهی استان سمنان در دانشگاه پیام نور سمنان برگزار و مدیر تربیت بدنی دانشگاه سمنان به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، در این انتخابات که با حضور بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد ، فهیمه کلانتری مدیر تربیت بدنی دانشگاه سمنان با کسب هفت رای از 12 رای اخذ شده به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان سمنان منصوب شد .

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی کشور در این جلسه بر حمایت بخش های مختلف از رئیس این هیات در استان تاکید کرد و گفت : رویکرد هیات ورزش های دانشگاهی همسو کردن فعالیت های ورزشی کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در بخش قهرمانی است .

بشیریان ، شناخت کلیه پتانسیل های موجود در حوزه ورزش دانشگاهی و دستیابی به تیم های ملی قدرتمند دانشجویی و حضور در عرصه های بین المللی را از دیگر رویکرد های فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی عنوان کرد و گفت : هیات های ورزش شهرستانها هم باید برای رسیدن به این اهداف فعال شوند.

وی همچنین بر تشکیل کمیته آموزش و برگزاری دوره های آموزشی برای دانشجویان و همسو کردن فعالیت های ورزشی دانشگاهی تاکید کرد

در این انتخابات نمایندگان تربیت بدنی دانشگاههای آزاد اسلامی ، علوم پزشکی ، پیام نور ، جامع علمی کابردی ،دانشگاه سمنان و نیز نمایندگان اعضای هیات علمی ، نماینده مربیان و نماینده ورزشکاران دانشگاه های استان حضور داشتند .

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار