محمود حیدری رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان قزوین انتخاب شد

مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های دانشگاهی استان قزوین برگزار و محمود حیدری به مدت چهار سال به سمت رئیس هیات انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی،مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های دانشگاهی استان قزوین با حضور هادی بشیریان رئیس مجمع و ریاست محترم فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دکتر اعلایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین،دکتر خواجوی دبیر کل فدراسیون دانشگاهی، مدیران پنج بخش دانشگاه های تابعه هیات استان و اعضای مجمع در محل سالن کنفرانس بوستان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در ابتدای این مجمع حیدری، مدیر تربیت بدنی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) به ارائه برنامه های راهبردی و بیان چشم انداز آینده هیات ورزش های دانشگاهی استان قزوین پرداخت و در نهایت با رای گیری اعضای مجمع انتخابات با کسب کل آرا توانست به عنوان رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان قزوین به مدت ۴ سال انتخاب شود.

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در این مجمع بیان داشتند: فدراسیون بین المللی دانشگاهی رویکرد جدیدی در ورزش قهرمانی و همگانی دارد و حضور قدرتمند تیم های منتخب دانشگاهی در مسابقات بین المللی و فیزو مد نظر بوده و بروز و ظهور خواهند داشت.

وی گفت:دانشگاه به عنوان مولد فکر و ایده است و می تواند در کنار ورزش و جوانان استان ها کمک حال در راستای اشاعه و ترویج علوم ورزشی و متدهای جدید به ورزش کشور کمک کند.

بشیریان افزود: جایگاه نهم در بین ۱۸۰ کشور را داریم و بعضی از مسابقات را با هدف مدال آوری برون سپاری می کنیم.

اعلایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین هم در این مراسم گفت: هیات های دانشجویی می توانند در ورزش های همگانی و قهرمانی شرکت کنند و حضور دانشگاه ها باید پر رنگ تر شود . و دانشگاه های استان دارای اماکن ورزشی قابل توجه و در دسترس هستند که می توانند با تعامل و همکاری فی مابین در راستای توسعه ورزش قدم برداریم.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار