قابتهای قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا و اقیانوسیه,؛ پایان رقابت های شطرنج دانشجویان آسیا در بخش دختران با قهرمانی تیم ایران در دو بخش تیمی و انفرادی

رقابتهای شطرنج آنلاین دانشجویان آسیا و اقیانوسیه در بخش دختران با قهرمانی تیمی و انفرادی دانشجویان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های، مسابقات شطرنج آن لاین دانشجویان آسیا در بخش دختران، امروز سه شنبه ۲۹ آذر ماه با به پایان رسید و شطرنج‌بازان شایسته تیم ایران، عنوان قهرمانی هر دو بخش تیمی و انفرادی را به خود اختصاص دادند.

بنابراین گزارش در رقابتهای امروز که در سه دور پایانی برگزارشد استاد فیده بانوان میترا اصغرزاده با کسب دو پیروزی و یک تساوی در روز آخر، جمع امتیازات خود را به ۸.۵ رساند و قهرمان شد.

استاد بزرگ بانوان، مبینا علی نسب نیز با پیروزی در هر سه دیدار روز پایانی، ۸ امتیازی شد و عنوان نایب قهرمانی را کسب نمود.

استاد بین المللی بانوان، آناهیتا زاهدی فر نیز با ۷ امتیاز(هم امتیاز با نفر سوم) و بدلیل پوئن شکنی در جایگاه چهارم قرار گرفت و استاد فیده بانوان طناز ازلی ۴.۵ امتیاز کسب کرد.

درپایان این رقابت‌ها در جدول رده بندی تیمی، تیم ایران با ۲۸ امتیاز قهرمان رقابت ها شد و تیم های اندونزی با ۲۱.۵ ، هند ۲۰ و چین با ۱۹.۵ امتیاز دوم تا چهارم شدند.

شادی پری در بعنوان سرمربی و محمد ابراهیم زاده بعنوان سرپرست، هدایت تیم دانشجویان کشورمان را بر عهده داشتند.

رقابت های بخش پسران از روز چهارشنبه ۳۰ دی آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است سومین دوره رقابت‌های شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه به میزبانی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ایران با همکاری فدراسیون شطرنج از 26 آذر 6 دی ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار