سی یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان; جلسه انجمن‌های فدراسیون دانشگاهی برگزار شد/ حضور ۵ رشته ورزشی قطعی شد

نشست روسای انجمن‌های فدراسیون دانشگاهی به منظور بررسی وضعیت تیم‌های شرکت کننده در سی یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور بررسی آخرین وضعیت تیم‌های شرکت کننده در سی یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان نشست روسای انجمن‌های فدراسیون دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار شد.

بنابراین گزارش این نشست با حضور روسای انجمن های فدراسیون که رشته های آنها به یونیورسیاد اعزام خواهند شد برگزار و در خصوص آخرین وضعیت تیم‌های شرکت کننده در یونیورسیاد، برنامه‌های اردوها و کادر فنی بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه هادی بشیریان رئیس فدراسیون گفت: با توجه به زمان باقی مانده تا اعزام کاروان، روسای انجمن‌ها ضمن بررسی وضعیت ورزشکاران زمان مسابقات انتخالی ،محل اردو ، برنامه تمرینی را ارائه دهند.

در ادامه جلسه هریک از اعضاء گزارش کارهای را که باید انجام بشود و مشکلات پیش رو را مطرح کردند.

همچنین در این جلسه با گزارش داده شده حضور ۵ رشته ورزشی ووشو،تکواندو،تیراندازی با کمان،تیراندازی و شمشیر بازی حضورشان در این مسابقات قطعی شد و رشته های دو و میدانی و قایقرانی در صورت کسب حد نصاب فنی و بررسی در کمیته فنی اعزام خواهند شد.

در این جلسه روسای انجمن های تیراندازی، تیراندازی با کمان، ووشو، شمشیر بازی، تکواندو،پزشکی ورزشی و دو ومیدانی، حضور داشتند.

سی یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه در شهر چنگدو کشور چین برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار