سرپرست سازمان امور دانشجویان؛ افتخارآفرینی تیم های دختران و پسران ایران در مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا را تبریک گفت

دکتر غلامرضا غفاری، معاون وزیر علوم و سرپرست سازمان امور دانشجویان با صدور پیامی، موفقیت تیم ملی شطرنج دانشجویان کشورمان در دومین دوره رقابتهای شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا و کسب دو عنوان نایب قهرمانی تیم دختران و تیم پسران را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان ، دکتر غفاری در این پیام، موفقیت افتخارآفرین تیم ملی شطرنج دانشجویان دختر و پسر کشورمان در رقابتهای شطرنج دانشجویان آسیا و احراز مقام نایب قهرمانی تیم دختران و نایب قهرمانی تیم پسران وکسب دو مدال انفرادی را که موجب اهتزاز پرچم ایران اسلامی در عرصه رقابتهای آسیایی شده را تبریک گفت و بر تداوم و استمرار حمایت ها و پشتیبانی ارکان آموزش عالی کشور از ورزش دانشجویی تاکید کرد.

سرپرست سازمان امور دانشجویان گفت: این موفقیت را به مدیران آموزش عالی کشور، مدیران ورزش دانشگاهی و قهرمانان نام آوری که الگوهای موفق پیوند دانش، ارزش و ورزش می‌باشند و به درخشش بیشتر کارنامه ورزش دانشجویی در نظام آموزش عالی و تربیت بدنی کشور افزوده‌اند، صمیمانه تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون دانشجویان برومند ایران را از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

گفتنی است دومین دوره مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا ۱۱ تا ۲۲ شهریور سال جاری در دو بخش دختران و پسران با حضور 12 کشور به میزبانی کشور اندونزی برگزار شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار