رییس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی:بهترین نفرات به مسابقات اعزام خواهند شد

هادی بشیریان گفت: در اعزام های بین‌المللی نگاه ما ، بخشی نگری نیست و قطعا برترین و بهترین دانشجویان که شرایط فنی بالایی دارد به این مسابقات اعزام خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، بشیریان رئیس فدارسیون در مراسم افتتاحیه مسابقات دو ومیدانی منطقه یک کشور پسران کشور که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، با تبریک دهه کرامت وگرامیداشت سالگردارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی با قدردانی از میزبانی دانشگاه فرهنگیان در این مسابقات و ابزار خرسندی از برگزاری دوباره حضوری مسابقات ورزشی در سطح دانشگاه ها اظهار کرد:  سیاست های فدراسیون، برون سپاری بخشی از فعالیت های خود است.

وی اعزام تیم های ورزشی به مسابقات جهانی، آسیایی و منطقه ای را از مهمترین برنامه های پیش رو عنوان و تصریح کرد:  نگاه ما در این عرصه، بخشی نگری نیست و قطعا برترین و بهترین دانشجویان که شرایط فنی بالایی دارد به این مسابقات اعزام خواهند شد.

بشیریان با اشاره به پیش بینی المپیادهای استانی در مهر امسال و با حضور  5 بخش آموزش عالی که در اساسنامه فدراسیون هم امده شامل: وزارت علوم، وزارت بهداشت،دانشگاه جامع علمی کاربردی،پیام نور و در دو بخش به صورت مستقل در استان ها و تهران خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و فنی وحرفه ای وجود ندارد و می توانند دانشجویان خود را به این مسابقات اعزام کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:جامعه به دانشجویان سالم ، شاداب و اثرگذار نیاز دارد

در ادامه انصاری راد، با تشکر از دست اندرکاران جشنواره و ابراز خرسندی و میزبانی دانشجویان دانشگاه های منطقه یک کشور در این جشنواره را مایه افتخار دانست.

وی با اشاره به چالش و سختی ها در  ایام همه گیری کووید 19، برای ورزش و تحصیل جامعه بویژه جوانان و برنامه ریزی مسئولین ورزشی برای اجرای برنامه های ورزشی در خانه تصریح کرد: در این راستا معاونت دانشجویی و مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه با همکاری سازمان امور دانشجویان کشور برنامه های غنی و متنوع فراسازمانی در این دوران برگزار کردند که نتایج اثربخشی رو به دنبال داشت.

معاون دانشجویی در پایان با بیان فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این که جوانان همیشه ورزش، تحصیل و تذهیب دنبال کنند، خاطر نشان کرد:  قطعا برخورداری از این سه مقوله، ما را در همه ابعاد موفق خواهد کرد.

در ادامه دکتر بلاغی مدیر امورپردیس های استان تهران با اشاره بر اثار فردی و اجتماعی ورزش، گفت: افزایش توانایی جسم، تعادل جسم و روان، طراوت و شادابی فردی، پیشگیری از برخی امراض و آسیب ها، از اثرات ورزش بر حوزه فردی است، از آثار اجتماعی ورزش می توان به گسترش روابط اجتماعی، تقویت روح جمعی، افزایش حس همگرایی و مهمتر از همه کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: جوانان عزیزی که همگام با تحصیل در مسیر ورزش گام برداشته اند، شاداب ، سالم و سرزنده به تحصیل ادامه داده و بتوانید برای ایران عزیز افراد مفیدی باشند.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار