رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی: نفرات برتر المپیاد ملی به اردوی انتخابی تیم ملی دانشجویان دعوت می‌شوند

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: پیشبینی شده است تا در اسفند ماه سال جاری المپیاد ملی را با حضور کلیه دانشجویان بخش‌های مختلف آموزش عالی برگزار کرده و نفرات برتر این المپیاد را به اردوی انتخابی تیم ملی دانشجویان دعوت کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، نشست عمومی اعضای هیئت ورزش‌های دانشگاهی به میزبانی هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان شرقی صبح امروز 29 تیر ماه 1401در دانشگاه تبریز برگزار شد.

در این جلسه هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی پس از ارائه گزارشی از کارهای انجام شده در این فدراسیون گفت: کلیه کارهای یونیورسیاد دانشجویی انجام شده بود امام متاسفانه با اعلام کشور چین مبنی بر وجود ویروس کرونا در این کشور مسابقات لغو شد.

وی ادامه داد: پیشبینی شده است تا در اسفند ماه سال جاری المپیاد ملی را با حضور کلیه دانشجویان بخش‌های مختلف آموزش عالی «وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، دانشگاه‌های آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و سایربخش‌ها » برگزار کنیم و نفرات برتر این المپیاد را به اردوی انتخابی تیم ملی دانشجویان دعوت کنیم.

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی افزود: ضرورت دارد در بخش رشته‌های اصلی یونیورسیاد سرمایه‌گذاری کنیم به طوری که در دانشگاه‌ها فعال شوند و مقدمات حضور پر رنگ آن‌ها در مسابقات یونیورسیاد بین‌المللی فراهم شود تا بتوانیم بهترین نتیجه را از آن‌ها بگیریم.

وی با بیان اینکه مسابقات جانبازان و معلولین برای دانشجویان نیز پیش بینی شده است، تصریح کرد: همچنین قصد داریم کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های مربیگری ویژه مدیران، دانشجویان و دانشگاهیان را برگزار کنیم.

بشیریان در پایان خاطر نشان کرد: از سازمان امور دانشجویان، وزارت ورزش ،کمیته ملی المپیک، مدیران تربیت بدنی بخش‌های آموزش عالی و روسای هیات های استانی بابت همکاری در برنامه های فدراسیون کمال تشکر را دارم.

گفتنی است؛ مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی عصر امروز 29 تیر ماه با حضور دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد .

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار