دیدار رئیس فدراسیون ووشو و ورزش‌های دانشگاهی

روسای دو فدراسیون ملي ورزش هاي دانشگاهي و ووشو در خصوص نحوه اعزام تیم دانشجویان به مسابقات یونیورسیاد، دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، به منظور هماهنگی های لازم در خصوص حضور تیم ملی ووشو دانشجویان در مسابقات سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویان جهان ،هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با دکتر امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو دیدار و گفت‌وگو کردند.

بنابراین گزارش در این دیدار که دکتر خواجوی دبیر کل، دکتر اوجاقی رئیس انجمن ووشو و دکتر کریمی رئیس اداره مسابقات فدراسیون دانشگاهی حضور داشتند ،بشیریان ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر صدیقی از تیم های ووشو دانشجویان های گفت: امیدواریم تا با شرکت دانشجویان در این رقابتها توجه بیشتر دانشجویان به این رشته فراهم و در دانشگاهها فعال تر شود.

بشیریان گفت: خوشبختانه تیم های ووشود دانشجویان در رقابتهای یونیورسیاد چین تایپه و مسابقات جهانی که اعززام شده بودند نتایج قابل قبولی را کسب کرده و امیدوارم با حمایتهای فدراسیون در این دوره هم شاهد موفقیت تیم ووشو در یونیورسیاد باشیم.

در ادامه دکترصدیقی رئیس فدراسیون ووشو ضمن تشکر از فدراسیون دانشگاهی برای حضور تیم ملی ووشو دانشجویان برای حضور در یونیورسیاد گفت: این فدراسیون آمادگی خود را در خصوص برگزاری اردوها و مسابقات انتخابی به منظور تشکیل یک تیم قدرتمند اعلام می دارد و امیدوارم با همکاری دو فدراسیون، یک تیم منسجم به این رقابتها اعزام شود و نتایج خوبی به دست بیاوریم.

در این نشست در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی، اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی به یونیورسیاد بحث و تبادل نظر و مقرر شد اولین مسابقه انتخابی تیم ملی دانشجویان دختر و پسر در دو بخش تالو و ساندا تا پایان سال جاری برگزار شود.

سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 6 لغایت 17 مرداد ماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار