دومین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا، پایان رقابتهای روز اول دانشجویان دختر / تیم ایران در رتبه سوم جدول رقابت ها

اولین روز مسابقات قهرمانی شطرنج آنلاین دانشجویان دختر آسیا در دور های اول تا سوم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین روز دومین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا با حضور 12 تیم بصورت آنلاین و به میزبانی اندونزی از صبح امروز شروع و در پایان دورهای اول تا سوم با قرار گرفتن تیم ایران در رتبه سوم به پایان رسید.

بنا براین گزارش استاد فیده بانوان طناز ازلی بازیکن تیم ملی ایران در روز اول بازی ها خوش درخشید و با پیروزی در هر سه دور، هم اکنون در رده دوم انفرادی قرار دارد ،ازلی در دورهای اول تا سوم به ترتیب بر بازیکنانی از قزاقستان، اندونزی و هند غلبه کرد.

استاد بین المللی بانوان وصال حامدی نیا 2 امتیاز ارزشمند برای تیم کسب کرد. او در دورهای اول بر حریفانی از عمان و قزاقستان پیروز شد اما در دور سوم نتیجه بازی را به حریف مغول واگذار کرد.

استاد بین المللی بانوان آناهیتا غلامی نیز دیگر بازیکن بدون باخت ایران در روز اول بود. غلامی در دور اول حریف قزاقستانی را شکست داد و در دورهای دوم و سوم با حریفانی از چین و مالزی به تساوی رسید.

صفورا قانع هم در دور اول، حریف سنگاپوری را شکست داد، در دور دوم با حریف چینی به تساوی رسید و در دور سوم نتیجه بازی را به حریف اندونزیایی واگذار کرد.

تیم ایران در پایان سومین دور از بازی ها با 8.5 امتیاز پس از تیم های هند(9 امتیاز) و مالزی(8.5 امتیاز) در رتبه سوم تیمی قرار گرفتند.

این رقابت ها، فردا شنبه 13 شهریور با انجام بازی های دور چهارم الی ششم پیگیری خواهد شد.

لازم به ذکر است دومین دوره مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان آسیا ۱۱ تا ۲۲ شهریور سال جاری در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار