دومین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا؛ صعود تیم ایران به صدر جدول رقابت ها در پایان دومین روز مسابقات

دومین روز مسابقات قهرمانی شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه های آسیا در بخش پسران با انجام دورهای چهارم تا ششم پیگیری و با صعود تیم ایران به صدر جدول رقابت ها به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دومین روز از دومین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا با برگزاری دورهای چهارم تا ششم پیگیری شد و تیم ایران با کسب 17 امتیاز، به صدر جدول رقابت ها صعود کرد.

بنا براین گزارش در رقابتهای امروز استاد بین المللی سید خلیل موسوی، مدافع عنوان قهرمانی انفرادی این رقابت ها در بازی های امروز خوش درخشید و با پیروزی در هر سه بازی جمع امتیازات خود را به عدد 5 رساند تا هم امتیاز با دو بازیکن دیگر، رتبه سوم انفرادی را در اختیار بگیرد.

استادد بین المللی مرصاد خداشناس نیز در بازی های امروز درخشان ظاهر شد و با کسب 4.5 امتیاز با ارزش در رتبه هفتم قرار گرفت.

استاد فیده امیرحسین کاشفی و مهدی غلامی نیز در پایان بازی های امروز به ترتیب 4 و 3.5 امتیازی شدند.

در جدول رده بندی تیمی پس از تیم ایران که با 17 امتیاز در صدر قرار دارد تیم های هند و چین با 15.5 امتیاز دوم و سوم هستند و تیم اندونزی(میزبان رقابت ها) با 14.5 امتیاز چهارم است.

این رقابت ها، فردا یکشنبه 21 شهریور با انجام بازی های دور هفتم الی نهم به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است دومین دوره مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان آسیا ۱۱ تا ۲۲ شهریور سال جاری در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کشور اندونزی برگزار می شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار