در دیدار با افشین ملایی ؛ بشیریان: باید دانشجوها را به سمت ورزش هدایتشان کنیم/ تلاش داریم سهم خودمان را در تامین سلامت مردم ادا کنیم

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: نزدیک به ۴ میلیون دانشجو در دانشگاه های سراسر کشور فعالیت دارند. این جمعیت بین سنین ۱۸ تا ۲۴ سال هستند و باید این جوانان را در راستای انجام فعالیت های ورزشی هدایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ؛ و به نقل از فدراسیون ورزش‌های همگانی، هادی بشیریان که امروز دوشنبه در محل فدراسیون ورزشهای همگانی حضور یافته بود با اعلام آمادگی فدراسیون دانشگاهی برای همکاری با فدراسیون همگانی، ابراز امیدواری کرد این تعامل بتواند به توسعه و گسترش ورزش همگانی بین دانشجویان سراسر کشور کمک کند.

در این نشست که رضا شجیع نایب رئیس، محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش‌های همگانی و محمد پورکیانی دبیرکل فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی حضور داشتند، بشیریان با ارائه گزارشی از نحوه فعالیت فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی اظهار داشت: این فدراسیون که از سال ۱۳۸۴ فعالیتش را به طور رسمی آغاز کرده بیشتر از بعد قهرمانی فعالیت می‌کند اما به واسطه جمعیت بالایی که دارد باید در حوزه ورزش همگانی هم قدم های اساسی بردارد.

بشیریان درمورد دانشجویان اذعان داشت: نزدیک به ۴ میلیون دانشجو در دانشگاه های سراسر کشور فعالیت دارند. این جمعیت بین سنین ۱۸ تا ۲۴ سال هستند و از انرژی و جوانی پرشوری برای انجام فعالیت های ورزشی برخوردارند. به همین خاطر باید این جوانان را در راستای انجام فعالیت های ورزشی هدایت کنیم.

رییس فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی با تمجید از عملکرد فدراسیون ورزش‌های همگانی در مدت حضور افشین ملایی خاطرنشان کرد: با گزارشی که از اقدامات صورت گرفته در این فدراسیون دریافت کردم باید از عملکرد تیم مدیریتی این فدراسیون قدردانی کنم که در دوران کرونا و با توجه به شرایط و محدودیت هایی که وجود داشت قدم های بزرگی برای انجام فعالیت های بدنی مردم برداشته است.

وی در انتها افزود: همه ما باید دغدغه تامین سلامت مردم را داشته باشیم و در این راستا هر کمکی از عهده فدراسیون دانشگاهی بر بیاید اعلام آمادگی می کنیم. تلاش ما این بوده که بتوانیم سهم خودمان را در تامین سلامت مردم برداریم.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار