جلسه هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد

جلسه هیئت رئیسه فدراسیون با حضور اعضا در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، جلسه هیات رئیسه این فدراسیون صبح امروز با حضور اعضاء در محل این فدراسیون برگزار شد و حاضران در این نشست،در خصوص مسائل جاری فدراسیون بحث و تبادل نظر کردند.

بنا براین گزارش دراین جلسه بشیریان رئیس فدراسیون گزارشی از فعالیتهای انجام شده در شش ماهه اول سال جاری و برنامه های پیش رو ارائه دادند.

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی از هیات های ورزش استانها و تربیت بدنی بخش های آموزش عالی به خاطر برگزاری مراسم روز بین المللی ورزش دانشگاهی تشکر کرد که امسال به بهترین شکل برگزار شد که پس از ارائه گزارش به فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی(فیزو) رئیس و دبیر کل فیزو تقدیر ویژه از ایران کردند و آن را مثال زدنی و الگو برای سایر کشورها دانستند.

وی همچنین گفت: تقویم مسابقات جهانی برای سال 2022 اعلام شده است و با توجه به سیاست فدراسیون برای واگذاری مسابقات جهانی برای اعزام به سایر بخش اعلام کرد هر بخشی که تمایل دارد رشته ای را اعزام کند به فدراسیون اعلام نماید .

در ادامه این جلسه در خصوص دستور العمل کمیسیون های ورزشکاران ،داوران و مربیان و آیین نامه نحوه فعالیت هیات های ورزشی استانی و شهرستانها بحث و تبادل نظر شد و و مقرر شد اعضاء نظرات پیشنهادی خودشان را اعلام تا در جلسه آتی تصمیم گیری شود.

در این نشست دکتر احمدی، دکتر پورکیانی ، رحیم شریف، دکتر علیزاده ، دکتر علی دوست ، دکتر قراخانلو، دکتر لشگری، مقدم منش، یوسف پور و خانم‌ها دکتر ترابی رحیم دل اعضای هیات رئیسه فدراسیون حضور داشتند.

 

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار