جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان،کسب یک مدال طلا و دو برنز برای دانشجویان کشورمان

دومین روز رقابتهای جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در رشته کشتی فرنگی با کسب یک مدال طلا و دو برنز برای دانشجویان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در ادامه رقابتهای جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در کشور ترکیه، تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان موفق به کسب یک مدال طلا توسط سجاد عباسپور و دو مدال برنز توسط محمد امین جبالی فر و غلامرضا فرخی شد.

بنابراین گزارش چهار نماینده کشورمان به روی تشک رفتند که نتایج زیر به دست آمد.

سجاد عباسپور در وزن ۶۰ کیلو گرم با شکست حریفان ترکیه،ترکمنستان، اکراین و ترکیه در جایگاه نخست ایستاد و به مدال طلا رسید، و مدال نقره و برنز هم به کشتی گیران ترکیه و اکراین رسید.

محمدامین جبالی فر در وزن ۶۷ کیلوگرم بعد از استراحت در دور اول با دو پیروزی مقابل کشتی گیر اکراین و گرجستان و شکست مقابل کشتی گیر ترکیه به مدال برنز رسید. در این وزن مدال طلا به قزاقستان و مدال نقره به ترکیه رسید.

غلامرضا فرخی در وزن۷۲ کیلوگرم با دو پیروزی مقابل کشتی گیران مجارستان و ترکیه و شکست مقابل کشتی گیر اکراین به مدال برنز رسید. در این وزن مدال طلا و نقره به گشتی گیران اکراین و گرجستان رسید.

مرتضی پور عیسی در وزن ۷۷ کیلوگرم به مقام پنجم رسید.

همچنین پیش از این هم دانشجویان کشورمان صاحب دو مدال نقره توسط محمد هادی شعبانی در وزن 55 کیلوگرم و آرمین محب ثابت در وزن 63 کیلوگرم شده بود.

بدین ترتیب تیم کشتی فرنگی دانشجویان کشورمان در این رقابتها با کسب 5 مدال یک طلا ، دو نقره و دو برنز برای کشور به کار خود پایان داد.

هدایت تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان در این رقابتها را مجید رمضانی سرمربی ، مربی بهمن طیبی و سرپرست دکتر حبیب محمدپور یقینی بر عهده داشتند.

اولین دوره مسابقات جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان دانشگاه های جهان از 28 شهریورماه الی 10 مهرماه در شهر سامسون کشور ترکیه برگزار می شود و تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از کشورمان در این رقابتها شرکت کرده بود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار