جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان،کسب دو مدال نقره در نخستین روز

در پایان نخستین روز رقابتهای جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در رشته کشتی فرنگی دانجویان ایران صاحب دو مدال نقره شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی،رقابتهای جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در کشور ترکیه در جریان است و تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان در نخستین روز این رقابتها صاحب دو مدال نقره شد.

بنابراین گزارش محمد هادی شعبانی در وزن 55 کیلوگرم: در مسابقه اول کشتی گیر ترکیه را 4 بر 2 شکست داد، در ادامه مقابل کشتی گیر ترکمنستان با نتیجه 5 بر 5 بازی را واگذار کرد، و در کشتی سوم مقابل کشتی گیر اکراینی 9 بر صفر پیروز شد و در آخرین کشتی مقابل حریف ترکیه 7 بر صفر پیروز شد . شعبانی در پایان با یک اختلاف امتیاز برابر حربف ترکیه دوم شد و به مدال نقره رسید. در این وزن کشتی گیران ترکیه، ایران و ترکمنستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن 63 کیلوگرم آرمین محب ثابت در دور اول کشتی گیر اکراینی را 5 بر یک شکست داد،در کشتی دوم کشتی گیر ترکیه را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد، در دور سوم مقابل حریف ترکیه 10 بر 2 شکست خورد و  در بازی آخر حریف قزاقستانی را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد . در این وزن کشتی گیر ترکیه طلا گرفت، آرمین محب ثابت از ایران به مدال نقره رسید و مدال برنز هم به کشتی گیر قزاقستان رسید.

همچنین امروز چهار نماینده کشورمان سجاد عباسپور در وزن ۶۰ کیلو گرم، محمدامین جبالی فر در وزن ۶۷ کیلوگرم، غلامرضا فرخی در وزن۷۲ کیلوگرم و مرتضی پور عیسی در وزن ۷۷ کیلوگرم به روی تشک خواهند رفت.

اولین دوره مسابقات جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان دانشگاه های جهان از 28 شهریورماه الی 10 مهرماه در شهر سامسون کشور ترکیه برگزار می شود و تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از کشورمان در این رقابتها شرکت خواهد کرد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار