جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان،تاریخ سازی تیم ملی ووشو دانشجویان با کسب 4 مدال طلا

تیم ملی ووشو دانشجویان در رقابتهای جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان با کسب 4 مدال طلا قهرمان بخش ساندا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، در روز پایانی رقابتهای ووشو جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان در کشور ترکیه تیم ملی دانشجویان کشورمان با کسب چهار مدال طلا موفق شد مقام قهرمانی بخش ساندا این مسابقات را از آن خود کند.

بنابراین گزارش در رقابتهای امروز نتایج زیر به دست آمد.

در وزن منهای 60 کیلو گرم دختران: مهنا رحیمی موفق به کسب مدال طلای این رقابتها شد، تهانيا كيوسيوم از اندونزى دوم شد و تورر كوبرا و كورت ليكنر هر دو از تركيه سوم مشترك را کسب کردند.

 در بخش پسران :

 در وزن منهاى ٦٠ كيلوگرم: شجاع پناهى از ايران اول شد و صاحب مدال طلا شد، اريتس عبدالله از تركيه دوم و مدال نقره گرفت و گابريل از برزيل و دمير طلهه از تركيه سوم مشترك را کسب و به مدال برنز رسیدند.

در وزن منهاى ٧٠ كيلوگرم : حميدرضا سهندى از ايران طلا گرفت، نصرت كايهان از تركيه صاحب مدال نقره شد و مدال برنز هم به التايف از تركمنستان رسید.

در وزن منهاى ٨٠ كيلوگرم: على خورشيدى از ايران طلا گرفت، باتان يونس از تركيه دوم و به مدال نقره رسید و رايان از فرانسه و جومام يارادوف از تركمنستان سوم مشترك و مدال برنز گرفتند.

در پایان رقابت های ساندا تیم ایران با 4 مدال طلا قهرمان جهان شد و بر بام جهان ایستاد ،تیم اندونزی با 2 طلا دوم شد و تیم ترکیه با یک طلا در جایگاه سوم ایستاد.

همچنین پیش از این تیم ووشو کشورمان در بخش تالو موفق شده بود یک طلا، یک نقره و ۳ برنز را از آن خود کند.

بدین ترتیب تیم ملی ووشو دانشجویان کشورمان در پایان این رقابتها در دو بخش تالو و ساندا موفق شد 9 مدال ( 5 طلا، یک نقره و 3 برنز) را کسب کنند.

اولین دوره مسابقات ووشو دانشجویان دانشگاه های جهان از ۲۸ شهریورماه الی ۳ مهرماه در کشور ترکیه برگزار می شود و تیم ووشو دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی از کشورمان با همکاری فدراسیون ووشو به این رقابت‌ها اعزام شده بود.

لازم به ذکر است تیم ملی ووشو دانشجویان کشورمان دو شنبه شب 4 مهرماه به کشور باز میگردد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار