تیم ملی کشتی آزاد دانشجویان به کشور باز گشت

تیم ملی کشتی آزاد دانشجویان که موفق به کسب 7 مدال طلا از مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان شد، بامداد امروز با استقبال مسئولین ورزش دانشگاهی وورزش کشور وارد ایران شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، تیم ملی کشتی آزاد دانشجویان که موفق به کسب 7 مدال طلا و احراز مقام قهرمانی جهان در رقابت‌های جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان جهان شده بود بامداد امروز با استقبال مسئولین ورزش دانشگاهی از طریق فرودگاه بین‌المللی امام‌ خميني(ره) وارد کشور شدند.

در این مراسم دکتر علی دوست مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، دکتر کریمی رئیس اداره مسابقات فدراسیون و مسئولین ورزشی دانشگاهی و خانواده ورزشکاران حضور داشتند.

رضا مومنی در وزن۵۷ کیلوگرم، احمد بذری در وزن ۹۲ کیلوگرم، عرفان الهی در وزن ۷۴ کیلوگرم، سید مهدی هاشمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم ، محمد رضا باقری در وزن ۶۵ کیلوگرم، سعید اسماعیل زاده در وزن 79 کیلوگرم و دانیال شریعتی نیا در وزن 97 کیلوگرم موفق به کسب 7 مدال طلا در این رقابت‌ها شده بودند .

احسان امینی به عنوان سرمربی، حسن محمود آبادی مربی و دکتر علی اکبر نژاد به عنوان سرپرست هدایت دانشجویان کشورمان را در این رقابت ها بر عهده داشتند.

اولین دوره مسابقات جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان دانشگاه های جهان از 28 شهریورماه الی 10 مهرماه در شهر سامسون کشور ترکیه برگزار می شود و تیم کشتی آزاد دانشگاه تهران به نمایندگی از کشورمان در این رقابتها شرکت کرده بود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار