تیم فوتسال دانشجویان آملی قهرمان تورنمنت دانشجو بانوان شدند

دومین روز از تورنمنت دانشجو دانشگاهای استان مازندران با برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتسال دانشجویان بانوان برگزار و با قهرمانی تیم دانشجویان آمل به پایان رسید.

📌به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های دانشگاهی استان مازندران؛ در دومین روز از مسابقات تورنمنت دانشجو استان، مسابقات چهارجانبه فوتسال دانشجویان بانوان در ساری و در سالن مجموعه ورزشی ایثار برگزار شد .

بنابراین گزارش در این رقابتهاچهار تیم دانشجویان آمل، ساری، سرخرود و نکا با هم به رقابت پرداختند که در پایان با قهرمانی دانشجویان آمل به پایان رسید.

📌نجمه مسلمی نایب رئیس انجمن فوتبال دانشگاهی استان مازندران در خصوص این رقابت ها گفت: در دیدارهای اول تیم دانشجویان آمل موفق شد با نتیجه 3 بر 2 دانشجویان نکا را شکست دهد.

📌دانشجویان سرخورد هم با نتیجه 4 بر 3 دانشجویان ساری را شکست دادند.

در دیدار رده بندی دانشجویان نکا با نتیجه 5 بر 1 دانشجویان ساری را شکست دادند تا عنوان سومی را از آن خود کنند.

در دیدار نهایی هم تیم دانشجویان آمل و سرخرود به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان وقت قانونی به تساوی 5-5 رسید و در ضربات پنالتی تیم دانشجویان آمل موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 دانشجویان سرخرود را شکست دهند به عنوان قهرمانی رسیدند.

💠گفتنی است؛ خانم فرج پور معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان مازندران، خاتمی نایب رئیس هیات ورزش های دانشگاهی مازندران، شجری قائم مقام انجمن فوتبال دانشگاهی و مسلمی نایب رئیس انجمن از نزدیک شاهد دیدارها بودند.

📌قابل ذکر است؛ تیم های اول تا چهار با اهدای لوح، کاپ و جوایز نقدی تقدیر و تجلیل شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار