تجلیل و تقدیر از خانواده معظم شهید «عسگری واثقی» شهید فوتبالیست به مناسبت هفته دانشجو

دیدار اعضای فوتبال هیات ورزش های دانشگاهی مازندران به نمایندگی از خانواده بزرگ هیات ورزش های دانشگاهی با خانواده معزز شهید فوتبالیست به مناسبت هفته دانشجو برگزار شد.

رئیس و دبیر فوتبال ورزش های دانشگاهی استان مازندران به همراه مسئولین بسیج ورزشکاران با خانواده های معظم شهید فوتبالیست از نزدیک دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های دانشگاهی استان مازندران، به مناسبت «هفته دانشجو» مهدی رضی رئیس انجمن فوتبال ورزش های دانشگاهی استان مازندران به نمایندگی از هیات ورزش های دانشگاهی ، همراه با باقری مسئول بسیج ورزشکاران مرکز استان، عابدیان مسئول هیئت عاشقان امام علی (ع) بسیج ورزشکاران، رسول پور دبیر انجمن و وفایی نژاد نخبه و پیشکسوت رسانه از خانواده معظم شهید «عسگری واثقی» دیدار کردند و ضمن زنده نگهداشتن یادوخاطره شهدای والامقام با خانواده این شهید فوتبالیست دیدار و گفتگو کردند.

رئیس بسیج ورزشکاران مرکز استان مازندران در حاشیه این دیدار گفت: قهرمانان اصلی و پهلوانان واقعی شهدا و ایثارگران هستند و نام آوران ورزشی باید روحیه غیرت و ایستادگی و اخلاق شهدا و ایثارگران را سر لوحه کار خود قرار دهند.

باقری افزود: شهدا بر گردن ما حق دارند و این دین و مسئولیت متوجه ماست که با کمک خداوند و خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا بخشی از این دین و مسئولیت را جبران نماییم.

در پایان این دیدار از خانواده شهید واثقی از سوی انجمن فوتبال هیات ورزش های دانشگاهی مازندران و اداره ورزش و جوانان با اهدای لوح و تندیس تجلیل بعمل آمد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار