به منظور حضور در رقابتهای شطرنج دانشجویان جهان،رقابت 12 شطرنج باز دختر و پسر برای حضور در تیم ملی دانشجویان  

مسابقه انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان دختر و پسر برای شرکت در رقابتهای جهانی بلژیک 2022 امروز شنبه 18 تیرماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور شرکت در مسابقات شطرنج دانشجویان جهان مسابقه انتخابی تیم ملی دانشجویان با همکاری فدراسیون شطرنج از امروز 18 تیرماه به مدت 4 روز با رقابت 12 شطرنج باز دختر و پسر در محل فدراسیون شطرنج برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش دانشجویان شرکت کننده به شرح زیر می باشند.

بخش دختران:
در بخش دختران 7 دانشجو به اسامی: آناهیتا غلامی اوریمی، وصال حامدی نیا، طناز ازلی، میترا اصغرزاده، سیده فاطمه سعادتی، ژینا پاک­نیت و کیمیا مجیدی با هم دست به مهره می شوند.

در این بخش استاد بین­ المللی بانوان، مبینا علی­ نسب به دلیل برخورداری از بالاترین درجه بین المللی، مطابق آیین نامه مستقیما به عضویت تیم ملی درآمد.

در بخش پسران:
در بخش پسران، مسعود مصدق پور، مهدی غلامی اوریمی، آرش طاهباز، آرش داغلی و آرمان حاکمی با هم رقابت می کنند و در این بخش نیز استاد بزرگ خلیل موسوی به دلیل برخورداری از بالاترین درجه بین المللی، مطابق آیین نامه مستقیما به عضویت تیم ملی درآمد.

رقابت های هر دو بخش بصورت دوره ای برگزار خواهد شد و بمنظور گزینش آماده ترین بازیکنان، ترتیبی اتخاذ شد تا در صورت تساوی امتیاز بازیکنان برتر، رقابت های تکمیلی برگزار گردد.

لازم به ذکر است دانشجویانی که حداقل ریتینگ بخش پسران 2300 و دختران 1850 را داشتند می­توانستند در این رقابتها شرکت کنند.

گفتنی است رقابتهای شطرنج دانشجویان جهان شهریور ماه سال جاری به میزبانی کشور بلژیک برگزار خواهد شد.

http://t.me/nusfiran

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار