به منظور برنامه‌ریزی برای همکاری حداکثری در حوزه‌های مشترک؛ نشست روسای فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار شد

رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در خصوص نحوه همکاری مشترک دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، به منظور هماهنگی لازم در خصوص تعامل و همکاری های مشترک هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی با مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی و دکتر مسعود جوکار رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان البرز دیدار و گفت و گو کردند .

بنابراین گزارش هادی بشیریان در این نشست ضمن استقبال از همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه با فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: استفاده از ظرفیت و توانمندی دو فدراسیون و تجربیات فدراسیون نجات غریق برای توسعه هرچه بیشتر این رشته در ورزش دانشگاهی ارزشمند است.

رئیس فدراسیون دانشگاهی اظهار داشت: دو فدراسیون با توانایی‌هایی که در اختیار دارند می‌توانند به یکدیگر کمک کنند.، ما نیز برای برگزاری رویدادهای ورزش دانشگاهی با همکاری و همراهی فدراسیون نجات غریق آمادگی داریم و در گام  نخست انجمن نجات غریق در فدراسیون و هیات های استانی و مسابقه چند جانبه را بین بخش های مختلف با همکاری فدراسیون برگزار خواهیم کرد.

در ادامه آقای حیدری گفت: این فدراسیون در رشته های نجات غریق ، غواصی و آب درمانی فعالیت دارد و اولویت فدراسیون پیش گیری از غرق شدن و کاهش تعداد غرق شدگان در کشور از طریق آموزش است و ما میتوانیم به دانشجویان خصوصا دانشجویان رشته تربیت بدنی دوره های آموزشی را با همکاری دو فدراسیون آموزش دهیم.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: با امضاءتفاهم نامه، همکاری دو فدراسیون بیشتر خواهد شد و هیات های استانی میتوانند همکاری مشترک را در امور آموزشی و مسابقات داشته باشند .

در ادامه دکتر جوکار گفت: با همکاری دو فدراسیون میتوان کارهای پژوهشی در قالب پایان نامه ها در اختیار دانشجویان قرار بگیرد و دانشجویان تربیت بدنی پس از گذراندن واحد نجات غریق در دانشگا ها می توانند در شهرهای خودشان مشغول به کار شوند.

وی گفت: هیات ورزش های دانشگاهی استان البرز آمادگی میزبانی مسابقات نجات غریق کشوری را دارد.

در این نشست دکترعلی پورمقبلان رئیس هیات نجات غریق  استان تهران، دکتر کریمی مسئول امور مسابقات و علیرضا مرادی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز حضور داشتند.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار