به منظور ارائه گزارش و انجام هماهنگی ؛ نشست مجازی سرپرستان 170 کشور حاضر در یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار شد

نشست سرپرستان کاروان های اعزامی به سی و یکمین یونیورسیاد دانشجویی برگزار شد.

نشست سرپرستان کاروان های اعزامی، مسئولان فدراسیون بین المللی ورزشهای دانشگاهی، مسئولان کمیته برگزاری یونیورسیاد و 170 نفر از نمایندگان کشور های مختلف برای هماهنگی و بررسی روند جاری یونیورسیاد سال ۲۰۲۲ چین بصورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، این جلسه با سخنرانی سرپرست فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی و رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی چین آغاز گردید.

سپس گزارش کارهای انجام شده توسط بخش های مختلف کمیته برگزاری به نمایندگان کشورهای حاضر در این جلسه آنلاین ارائه شد.

در ادامه، با توجه به شرایط پاندمی کرونا و تسهیلات فراهم شده برای کاروان ها به ویژه در بخش بهداشت و درمان، نحوه ارائه ویزا و در نظر گرفتن پروازهای چارتر در 5 نقطه جهان توضیحاتی از طرف میزبان ارائه شد.

همچنین توضیحاتی در خصوص مقررات و شرایط حضور کاروان های ورزشی از نظر نحوه پوشش واکسیناسیون،استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی، تست های PCR مورد نیاز و نحوه ورود و خروج کاروان ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کووید 19 و همچنین قرنطینه افرادی که تستشان در طول مسابقات مثبت می شود ارائه گردید.

همچنین اعلام شد قوانین مربوط به بحث کنترل دوپینگ ورزشکاران با نظارت کامل کمیته آنتی دوپینگ در این رویداد انجام خواهد شد.

سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار