به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش؛ نشست قهرمانان ورزشی دانشگاه پیام نور برگزار شد

نشست قهرمانان ورزشی دانشگاه پیام نور همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش هفته وحدت به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس دانشگاه پیام نور ، رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ،مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و مسئولین دانشگاه پیام نور در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از دانشگاه پیام نور هادی بشیریان رئیس فدراسیون ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و هفته وحدت گفت: ورزش دانشگاهی در دوران پسا کرونا، رسالت و مسئولیت مهمی را بر دوش دارد و باید برای بازگرداندن شور و نشاط به جامعه و به ویژه جامعه دانشگاهی و دانشجویان اهتمام ورزد.

رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی در نشست قهرمانان ورزشی دانشگاه پیام نور افزود: دوران کرونا، تمام جنبه های زندگی مردم را تحت الشعاع قرار داده و وضعیت بسیار سخت روحی، روانی، اقتصادی، اجتماعی و … حاکم شده است به نحوی که آمار و تحقیقات اخیر نشان می دهد که کم تحرکی، چاقی، استرس در دوران کرونا به شدت افزایش یافته و این تهدیدی برای سلامت مردم جامعه خواهد بود.

وی با تاکید بر نقش مهم ورزش دانشگاهی در حل چالش های موجود افزود: فدراسیون دانشجویی تمام اهتمام خود را بر این اصل استوار خواهد کرد و در کنار آن دانشگاه ها در سراسر کشور نیز باید همسو با این اهداف گام برداشته و در کنار ورزش های همگانی، ورزش قهرمانی را نیز تقویت و حفظ کنند.

بشیریان ارتقای ورزش های قهرمانی را جزو اولویت های این فدراسیون عنوان کرد و اظهار داشت: کسب مقام نهم در یونیورسیاد دانشجویی آخرین رتبه کشور ایران بوده است که ما باید برای حفظ این رتبه ارزشمند و حتی ارتقای آن تلاشی مضاعف داشته باشیم.

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی دانشگاه پیام نور را در زمینه ورزش همگانی و قهرمانی پیشرو عنوان کرد و اظهار داشت: امید که دانشجویان کشور بتوانند در مسابقات یونیورسیاد بدرخشند.

گفتنی است، نشست قهرمانان ورزشی با تقدیر نمادین از دو قهرمان ورزشی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب پایان یافت.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار