به مناسبت هفته تربیت بدنی؛ کارگاه آنلاین آموزش مهارتهای روابط عمومی برگزار شد

به همت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و به مناسبت هفته تربیت بدنی، کارگاه آنلاین آموزش مهارتهای روابط عمومی ویژه مدیران روابط عمومی هیات های ورزشی و ادارات ورزش استانها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، در این کارگاه آنلاین که روز سه شنبه 26 مهرماه برگزارشد بیش از 60 نفر از مدیران روابط عمومی حوزه ورزش دانشگاهی و مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و هیات های استانها، دانش خود را در زمینه مهارت های روابط عمومی بروز رسانی کردند.

در این کارگاه آنلاین، دکتر سید حمید قاسمی، عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور در زمینه کلیات و اصول روابط عمومی در حوزه ورزش ، روابط با رسانه ها ، روابط اجتماعی در روابط عمومی ورزشی و خبر نویسی آموزش دادند و دکتر احمدی مشاور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و رئیس انجمن نویسندگان ،خبرنگاران و عکاسان ورزشی در زمینه جایگاه و نقش روابط عمومی در توسعه ورزش دانشگاهی سخنرانی کرد.

همچنین ارائه دیدگاههای استاد خسرو والی زاده خبرنگار و گزارشگر ورزشی در خصوص آشنایی با اصول روابط عمومی و خانم دکتر صفاری نایب رئیس فدراسیون با موضوع  رسانه های اجتماعی و ورزش دانشگاهی بخش دیگری از این کارگاه آنلاین بود.

لازم به ذکر است به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت داده خواهد شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار