به مناسبت ماه مبارک رمضان؛پنجمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان برگزار می شود

اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نوربه مناسبت ماه  مبارک مبارک رمضان پنجمین دوره مسابقه آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاهیان و موسسات آموزش عالی سراسر کشور را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور در سال1400، در نظر دارد پنجمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی را در راستای ترویج فرهنگ ورزش و روزه داری در شرایط حساس مقابله با کرونا در بستر فضای مجازی برگزار نماید.

بنابراین گزارش شرکت در این مسابقه برای کلیه جامعه دانشگاهی کشور شامل دانشگاه پیام نور، دانشگاه تهران، شهید بهشتی، علمی کاربردی، فنی حرفه ای، فرهنگیان، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مجاز می باشد.

اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با شیوع ویروس کرونا از ابتدای سال 1399 اقدام به برگزاری چهار دوره مسابقات اطلاعات عمومی ورزشی نمود و بیش از 25 هزار نفر از دانشگاه های سراسر کشور در این پویش با هدف دانش افزایی جامعه دانشگاهی شرکت کرده اند.

لازم به ذکر است برای کلیه شرکت کنندگانی که پاسخگوی صحیح به تمامی سوالات این مسابقه باشند تقدیر نامه از سوی اداره کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور صادر خواهد شد و مهلت شرکت در مسابقه تا 30 اردیبهشت ماه می باشد.

لینک شرکت در مسابقه:

https://b2n.ir/5pnu

 

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار