بشیریان در نشست هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی:دانشگاه‌های کشور در حوزه منابع انسانی، فضاهای ورزشی و چهره‌های شاخص علمی منحصر به فرد هستند

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: ما مدعی هستیم در بین هیأت استانی جزء بهترین‌ها هستیم، چرا که دانشگاه‌های ما در حوزه منابع انسانی، فضاهای ورزشی و چهره‌های شاخص علمی منحصر به فرد هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، جلسه هیات ورزش‌های دانشگاهی استان خراسان رضوی با حضور هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دکتر خواجوی دبیر کل فدراسیون، دکتر خادملو رئيس هیات و کلیه اعضا به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در ابتدای این نشست گفت: خوشبختانه هیات‌های دانشگاهی استانی توانسته‌اند‌ جایگاه اصلی خودشان را در بین هیات‌های استانی پیدا کنند به طوری که اکنون در تمامی تصمیم‌گیری‌ها نقش دارند.
رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی اظهار کرد: هیات‌های دانشگاهی استانی با اصلاحات و هماهنگي انجام شده اکنون در برنامه‌های ورزشي استان حضور فعال و نقش پررنگ دارند و قطعا این ارتباط به نفع ورزش کشور خواهد بود.

وی با بیان اینکه پیگر راه‌اندازی بخش آموزش فدراسیون هستیم، افزود: ما مدعی هستیم در بین هیأت استانی جزء بهترین‌ها هستیم، چرا که دانشگاه‌های ما در حوزه منابع انسانی، فضاهای ورزشی و چهره‌های شاخص علمی منحصر به فرد هستند و این شاخص‌ها قطعا تأثیر گذار است.

بشیریان ادامه داد: با توجه به رویکرد جدید فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی بر مبنای دانشگاه محوری، ما نیز برنامه‌ها را بخش‌ها و هیات‌های استانی واگذار خواهیم کرد.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های ما برای سال آینده «مسابقات یونیورسیاد» است که به میزبانی کشور چین برگزار می‌شود، ان شاءالله بتوانیم به بهترین شکل در این مسابقات شرکت کنیم .

بشیریان در پایان خاطرنشان کرد: برنامه داریم با توجه به توانمندی‌های دانشگاه‌ها در مسابقات باشگاهی حضور یابیم.

دکتر علیرضا خادملو رئیس هیات استان نیز در این نشست ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از عملکرد و برنامه‌های انجام شده در هیات ارائه داد و گفت: با توجه به پتانسیل و نیروی انسانی توانمند که در استان وجود دارد ما در این دوره جدید سعی کردیم در انتخاب اعضای هیات، تیمی تخصصی و علاقه مند به هیات را جذب کنیم تا بتوانیم در پیشبرد اهداف ورزش دانشگاهی و فدراسیون گام موثر برداریم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به وسعت بالای استان و ظرفیت‌های خوب دانشگاه‌های استان در نظر داریم هیات‌های استانی را فعال کنیم، تا به امروز نیز روسای چهار هیات شهرستان سبزوار، نیشابور ، قوچان و تربت جام منصوب شده‌اند.

در ادامه این نشست اعضای هیات طی سخنانی پیشنهادات، نظرات و مشکلات خود را بیان کردند و در پایان نیز احکام اعضای هیات استانی به آنها اهدا شد.

لازم به ذکر است؛ عصر امروز 26 بهمن ماه 1401جلسه هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با حضور دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار