بشیریان: باید برای یونیورسیاد برنامه داشته باشیم و زمان را از دست ندهیم

رئیس فدراسیون ورزشهای دانشگاهی برنامه ریزی برای حضور در یونیورسیاد را ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، هادی بشیریان در پایان مجمع انتخابات فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی اظهار داشت: اولویت ما در شرایط کرونا این است که با برنامه ریزی سلامت دانشجویان حاصل شود. اقبال به ورزش الکترونیکی در این روزها زیاد است و یک نفر از آقایان در مسابقات فیزو دوم شد و نماینده دیگر ما در رده هفتم ایستاد. مسابقات آنلاین تکواندو و شطرنج نیز برگزار شدند و همچنین رقابتهای کاتا.

وی افزود: دستورالعملهایی برای ورزش در خانه داریم و اگر شرایط مطلوب باشد، اولین کار ما این است که مسابقات انتخابی برگزار شود. باید برای یونیورسیاد برنامه داشته باشیم و زمان را از دست ندهیم.

رئیس فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی عنوان کرد: اعتقاد دارم به ورزش زنان باید توجه شود 60 درصد دانشجویان دختر هستند و پیگیر هستیم تا دانشگاه‌ها به این مسئله اهمیت دهند.

بشیریان گفت: برای حضور در مسابقات و فعالیت‌های فدراسیون تمرکززدایی میکنیم و باید این اعتماد را به هیئت‌ها داشته باشیم. هر هیئت از فدراسیون قویتر است و پنج مدیر و دانشگاه در اختیار دارد و باید برخی امور و اعزام‌ها به آنها سپرده شود. ما هم کمک میکنیم تا دنبال اسپانسر و اعتبار از دانشگاه باشند.

وی درباره برنامه ریزی برای کسب میزبانی های بین‌المللی گفت: در بحث میزبانی واقعیت این است که ما نمیتوانیم به لحاظ محدودیتها میزبانی داشته باشیم، البته رایزنی میکنیم.

بشیریان گفت من برای عضویت در کمیته توسعه ورزش دانشگاهی فیزو نیز انتخاب شده ام،کل برنامه های فیزو از یونیورسیاد، مسابقات جهانی و برنامه های 10 ساله در این کمیته تدوین میشود. به نظر میرسد در آینده نزدیک در فیزو برای مسائل فنی انتخاباتی برگزار میشود که میتوان از عضویت در این کمیته بهره برد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار