برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند در فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز کارمند با حضور ریاست وکارکنان در سالن جلسات فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی،در این مراسم هادی بشیریان  رئیس فدراسیون، با تبریک روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار داشت: برگزاری این مراسم بهانه ای شد که از تلاش و زحمات صادقانه و بی وقفه شما کارمندان فدراسیون که باعث پیشرفت اهداف و برنامه ها شده است، تشکر و قدردانی نمایم.

وی افزود: قطعاً بدون همدلی و همراهی شما مجموعه فدراسیون قادر نخواهد بود این موقعیت و کارهای بزرگ در ورزش دانشگاهی کشور را انجام بدهد و کارهای بزرگ انجام گرفته در فدراسیون مدیون همین همکاری و زحمات ارزنده می باشد.

ایشان در ادامه عنوان کرد: خداوند به ما این توفیق را داده است که صادقانه و از روی عشق و علاقه در مسیر موفقیت های این فدراسیون قدم برداریم و زمانی می توانیم به جایگاه و فعالیت های خود افتخار کنیم که در راه رضای خدواند باشد.

رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی گفت: موفقیت های سازمان ها در گرو تلاش و توانمندی نیروهای ماهر ، خلاق و مسئولیت پذیر است که همواره کوشش می کنند در جهت حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده حرکت کنند.

بشیریان در پایان گفت: امیدوارم با همت بلند شما و تلاش مضاعفی که دارید شاهد اتفاقات خوبی در ورزش دانشگاهی و برنامه های آتی باشیم.

در ادامه، همکاران و مدیران حوزه های مختلف ضمن بحث و گفت و گو، نقطه‌ نظرات، انتقادها و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم با اهدای لوحی از کارکنان فدراسیون تقدیر به عمل آمد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار