با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران؛ برترین های ورزش‌های دانشگاهی مازندران معرفی شدند

مراسم تجلیل از هیات‌ها و انجمن‌های برتر هیات ورزش‌های دانشگاهی استان مازندران با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های دانشگاهی استان مازندران مراسم تجلیل از هیات‌ها و انجمن‌های برتر هیات ورزش‌های دانشگاهی استان با حضور رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان، ذبیحی رییس هیات ورزش های دانشگاهی ، مدیران تربیت بدنی نواب رئیس، روسای هیات‌های شهرستانی و روسای انجمن های ورزش دانشگاهی استان برگزار شد.

بنابراین گزارش در این جلسه ، ذبیحی رییس هیات ورزش‌های دانشگاهی ضمن تقدیر از حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، اظهارداشت:به لحاظ شرایط کرونایی سال سختی بود، و با این حال فعالیت های گسترده ای به صورت مجازی و حضوری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزارشد.

ذبیحی در ادامه، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در سال جاری و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز، ضمن تشکر از مجموعه اعضای هیات ورزش های دانشگاهی، اظهار داشت: از نظر سخت افزاری مازندران آنچنان که باید، دیده نشده است.ضمن تشکر از مجموعه اعضای هیات ورزش های دانشگاهی، اظهار داشت: از نظر سخت افزاری مازندران آنچنان که باید، دیده نشده است.

وی افزود: با توجه به جمعیت بزرگ ورزش مازندران و با توجه مدال آوری مازندرانی‌ها در رقابت های مختلف، باید ورزش استان مازندران ویژه، ممتاز و خاص دیده شود.

رنگرز از آسیب ورزشی ها و مخصوصا دانشجویان در دوران کرونا گفت و بیان داشت: بعد صنعت گردشگری، صنعت ورزش آسیب زیادی در دوران کرونایی دیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ضمن تمجید از فعالیت‌های ورزش دانشگاهی مازندران، افزود: جزو هیات های بسیار جدی و خاص ما هیات ورزش های دانشگاهی است. بخش عمده ای از جمعیت ما جوان است و بخش عمده ای از این جوانان دانشجو هستند.

رنگرز ادامه داد: این هیات، مجموعه ای بسیار غنی از اساتید و نخبه های دانشگاهی است.

وی افزود: ارتباط بین دانشگاه و بدنه اجرایی ورزش کشور یک دغدغه است. این اتفاق باید بیافتد و ورزش و دانشگاه ها باید ارتباط مستقیم داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: زیرساخت های ورزشی دانشگاه ها باید به صورت مشترک با ورزش استفاده گردد.

رنگرز در پایان با اشاره به اینکه همه ما در ورزش و دانشگاه، یک ماموریت مشترک داریم، گفت: همه ما ماموریت جدی در توسعه ورزش همگانی داریم که باید یک وحدت و تشریح مساعی آنرا اجرایی کنیم.

در حاشیه این جلسه، نمایندگان هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی به بحث و تبادل نظر با مدیرکل ورزش و جوانان پرداختند.

در پایان این مراسم، هیات‌های برتر شهرستانی و انجمن‌های برتر هیات ورزش استان مازندران تجلیل شدند.

هیات‌های بابلسر، بابل، محمودآباد و جویبار بعنوان هیات برتر و انجمن‌های فوتبال، همگانی، تیراندازی بعنوان انجمن‌های برتر سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند و از سوی هیات با تندیس و لوح تقدیر، تجلیل. شدند.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار