اولین یادواره شهدای دانشگاهی ورزش کشور برگزار می‌شود

اولین یادواره شهدای دانشگاهی کشور (ورزشکار،مربی ،هیات علمی ،کارمند)به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، جلسه هماهنگی اولین یادواره شهدای دانشجوی ورزش کشور با حضور آقای میر جلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، دکتر فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، بشیریان و دکتر خواجوی رئیس و دبیر کل فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: برگزاری این یادواره یکی از کارهای ضروری برای ایجاد فضای معنوی در دانشگاه‌ها است که برای جامعه دانشگاهی یک نیاز تلقی می‌شود و باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

وی اظهار کرد: برگزاری این یادواره می‌تواند کار فرهنگی را به کلیه دانشگاه‌های کشور انتقال دهد و سیره و منش شهدا را به دانشجویان و دانشگاهیان معرفی سازد.

در ادامه این جلسه میر جلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ضمن تشکر از برگزارکنندگان این یادواره گفت: توجه به مقام والای شهدا ضروری است و در این راستا به هر میزان فعالیت انجام شود کم است .
وی تصریح کرد: شهدا با قدم گذاشتن در راه خدا و شهادت، عرصه جهاد را بر عرصه درس و علم اندوزی ترجیح دادند؛ بنابراین ما باید نسبت به معرفی نسل شهدا به نسل جدید تلاش مضاعف داشته باشیم.

در ادامه دکتر فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: بسیار خرسند هستیم که میزبانی این یادواره به دانشگاه شهید بهشتی واگذار شده است، ما آمادگی کامل را برای برگزاری این یادواره داریم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم این یادواره را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.

لازم به ذکر است؛ اولین یادواره شهدای دانشگاهی ورزش کشور مهر ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین اخبار